Podróżowanie jest dla nas sprawdzonym sposobem na to, by oderwać się chociażby na chwilę od otaczającej nas rzeczywistości. Jednocześnie z uwagi na dość niekorzystną sytuację gospodarczo-ekonomiczna, znacznie zmieniły się nasze nawyki i preferencje związane z planowaniem wyjazdów. Dawniej ruszaliśmy tłumnie na Wyspy Kanaryjskie i do Hiszpani, a obecnie podróżni z naszego kraju udają się głównie do Niemiec. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu! Niemcy są krajem maksymalnie blisko nam, a jednocześnie cechują się one odmienną kulturą i architekturą. Wobec tego wydaje się nam, że taka podróż może być dla nas maksymalnie ekonomiczna. Niemniej jednak w momencie kiedy spoglądamy na ceny biletów lotniczych, nasz zapał do podróżowania z pewnością bardzo szybko zostanie zniwelowany. Jeśli jednak nam zależy na wyjeździe do Niemiec, warto zwrócić uwagę na busy. To one są właśnie sposobem na tanie podróżowanie!

Busy z Niemiec i koszty związane z przejazdem

Busy Polska Niemcy stają się coraz popularniejszym środkiem transportu, który coraz większe ilości turystów wybierają na swoją podróż do Niemiec. Nie da się ukryć, że taka podróż będzie idealnie wpisywała się w ramy ekonomicznej. Dlaczego? Wystarczy porównać jedynie ceny przelotów na takiej trasie z cenami jakie obowiązują w przypadku busów. Tak naprawdę, różnicę zauważymy gołym okiem. Ceny biletów w firmach transportowych, które specjalizują się w przewozach na trasie Polska-Niemcy oraz Niemcy-Polska często są dwukrotnie tańsze. Warto w tym momencie zwrócić uwagę na brak opłat dodatkowych. Tak naprawdę udając się na lotnisko, nigdy nie możemy być pewni, że nasze opłaty skończą się wraz z kupnem biletu. Już nieco cięższy bagaż, może nas sporo kosztować. Wybierając jednak busy, nie będziemy się w ogóle musieli przejmować dodatkowymi opłatami, gdyż ich po prostu nie ma.

Busy dowiozą nas tam, gdzie chcemy

Kolejnym dowodem na to, że podróż busem do Niemiec jest opłacalna, jest zredukowanie kosztów transportu z lotniska i na lotnisko. Busy Bawaria Polska czy Saksonia- Polska kursują z i do wielu różnych miast i co najważniejsze, głównie ich przystanki zlokalizowane są w centrum miast. Nie musimy więc już poszukiwać biletów na pociąg, czy korzystać z taksówek, które w Niemczech są wyjątkowo drogie. Nie musimy także wstawać 4 godziny przed planowanym odlotem, by zdążyć na lotnisko i zdążyć ze wszystkimi formalnościami, które na nim obowiązują. Wobec tego śmiało można powiedzieć, że podróż busem do Niemiec jest nie tylko tania, ale także i komfortowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pomysł na ciekawy artykuł?

Wciąż szukam nowych tematów, które warto poruszyć. Masz pomysł? Kliknij niżej i skontaktuj się z nami!

Zobacz ostatnio dodane wpisy

Zdrowie

Lekomania – czym jest?

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się zagadnieniu lekomanii. Czym dokładnie jest lekomania i jak można ją leczyć? Jeśli interesuje Cię ten temat, koniecznie przeczytaj dalej! Co

Czytaj więcej
Transport

Jedziemy do Holandii!

Powitanie w tulipanowym kraju! Witajcie! Dziś zabieram Was w niesamowitą podróż do Holandii, kraju tulipanów, wiatraków i niezwykłej kultury! Czy jesteście gotowi? Wsiadajcie do naszego

Czytaj więcej